UBYTOVÁNÍ

Nabízíme k pronájmu naši dřevěnou chalupu v krásné přírodě nejen pro rodiny s dětmi. Centrem chalupy je kuchyň se starými kamny. Ve dvou místnostech najdete lůžka celkem pro 11 lidí. Kdo by chtěl vyzkoušet kadibudku, má také možnost. Po dohodě s majitelem je možno využít za nepříznivého počasí podkrovní prostory ke společenským hrám. Chalupa má i dvě venkovní posezení. Jedno nasměrováno na jihovýchod a druhé na západ pod rozložitými lipami. V létě se můžete zchladit v bazénu pod chalupou nebo odpočívat na houpací lavičce. Pro děti máme pískoviště a trampolínu. Nad chalupou najdete  ohniště na klasické opékání špekáčků nebo můžete také využít plynový gril.


KUCHYNĚ

Ve starých dobách byla vždy centrem života v chalupě kuchyň. Tak je tomu i u nás v době současné. Kamna v zimě slouží nejen k uvaření jídla, ale jsou i základem tepla pro celou chalupu. Chalupa je vytápěna kachlovými kamny, ze kterých proudí teplo do radiátorů. Teplota závisí pak na správném naštípání dřeva a přikládání do kamen. V létě si jídlo uvaříte na plynovém sporáku a upečete v elektrické troubě. Dalšími elektrickými spotřebiči jsou rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, retro rádio a na chodbě lednice s mrazákem. V kuchyňské lince najdete základní vybavení, utěrky i čistící prostředky. V kuchyni i ve skříni na chodbě si můžete uložit potraviny. Nachází se zde velký jídelní stůl s lavicemi, židlemi a také pohovka k odpočinku po dobrém jídle.


POKOJE

Dolní pokoj je hned vedle kuchyně a horní naproti přes chodbu. Postele jsou v obou pokojích vedle sebe a je jich pět. V každém pokoji je televize a skříň. V horním pokoji je možné využít dětskou dřevěnou postýlku a pohovku jako přistýlku. Matrace jsou vždy povlečené. Peřiny a polštáře si hosté povlékají sami. Lůžkoviny jsou převážně péřové. Povlečení je nachystáno. 


Dolní pokoj


Horní pokoj


KOUPELNA A WC

V koupelně je sprchový kout, dvě umyvadla, zrcadla, skříňka na toaletní potřeby, dětská vanička a fén. Na WC najdete i dětský nočník. Ručníky jsou k dispozici.


VENKOVNÍ VYBAVENÍ